Останнім часом почастішали випадки появи програм від невідомих розробників, що пропонують безкоштовну здачу звіту ЄСВ. Застерігаємо Вас: не користуйтеся неперевіреними програмним забезпеченням! 
Бажання заощадити може призвести до негативних наслідків для Вас і Вашого підприємства:
  • Формати звітів не повністю або зовсім не відповідають прийнятим ГФС.
  • Невідомий розробник, який виклав у Мережу свою програму, не несе відповідальності за її коректну роботу. Тому, якщо відправка звіту не вдасться в строк або пройде невірно, відповідальність повністю ляже на бухгалтера.
  • У аматорських програм відсутній захист інформації, немає сертифікатів ДССЗЗІ, таке ПЗ не відповідають державним стандартам. Інформація про підприємство (включаючи доходи, витрати та ін.) Може безперешкодно потрапити до третіх осіб.
  • У зв'язку зі складною економічною ситуацією в країні почастішали випадки крадіжки ЕЦП з подальшим використанням для переведення грошей підприємства.                    

                                                        

Програмне забезпечення з невідомих джерел може завдати непоправної шкоди вашому комп'ютеру і всієї мережі підприємства. Втрата баз даних і величезні витрати на відновлення устаткування - це лише частина проблем, які будуть на Вашій відповідальності.
Враховуючи все вищезазначене, закликаємо Вас користуватися тільки перевіреним програмним забезпеченням! Будьте обачними - і проблеми обійдуть Вас стороною.
 
 

                                                      

ПВФ “Практик”. Електронний документообіг.

Послуги бухгалтерам Вінниця, M.E.Doc Вінниця                        

+38 (097) 848-02-33, (063) 77-26-206

+38 (0432) 55-40-75 багатоканальний

 

Розробка сайту
дизайн-студія «Webhit»