ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє про вчинення шахрайських дій щодо суб’єктів підприємницької діяльності та працівників Державної фіскальної служби. Так, до директорів підприємств чи приватних підприємств надходять телефонні дзвінки від невідомих осіб, які вимагають кошти від імені посадових осіб фіскальних органів, загрожуючи, у разі незгоди, створенням проблем у веденні бізнесу. Наголошуємо, що такі дії є злочинними і кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація посадових осіб податкових органів. Шановні платники податків, будьте пильними та уважними! Про усі подібні спроби виманювання грошей від імені службовців органів ДФС просимо негайно повідомляти на «телефон довіри» відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Вінницькійц області (0432) 66-02-05.

Головні бухгалтери! Просимо Вас, довести дане звернення до керівників (директорів) підприємств, організацій. Дякуємо!

ЗАВАНТАЖИТИ

ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 10.01.201

ЗМІНИ У ДОВІДНИКАХ

  1. Підключено новий довідник Назва операції з СЕА ПДВ у формах:

ЗАВАНТАЖИТИ

ЗМІНИ В ОНОВЛЕННІ 10.01.200

Для перевірки цілісності оновлення ви можете скористатись наступними хеш-сумами:

Оновлення 10.01.198 - 10.01.199
 

Без ЕЦП вже давно неможливо вести діяльність, адже він є аналогом власноручного підпису в цифровому світі. Це є закономірним, адже вести справи в електронному вигляді дуже зручно – стосується це і подання звітності, і обміну електронними документами з контрагентами, і роботи в різних електронних сервісах. Проте раніше, коли дія сертифікатів ЕЦП добігала кінця, про зручність роботи онлайн доводилось тимчасово забути – адже для продовження їхньої дії потрібно було щоразу збирати пакет документів та особисто вирушати у відділення сертифікаційного центру.

ЗМІНИ У ДОВІДНИКАХ

1.   Оновлений довідник Податкові інспекції станом на 02.10.2017 (довідник територіальних органів ДФС). Довідник підключений у Картці підприємства - розділ Підприємство - група Контролюючий орган - поле Назва. Будь ласка, перевірте дані у цих полях. Якщо дані змінились, відкрийте звіти та оновіть поля (F5).

Завантажити оновлення

Зверніть увагу! Автоматичне оновлення програми вимкнено!

ЗМІНИ У ДОВІДНИКАХ

1. Оновлений довідник Податкові інспекції станом на 11.08.2017 (довідник територіальних органів ДФС). Довідник підключений у Картці підприємства –
розділ Підприємство – група Контролюючий орган – поле Назва. Будь ласка, перевірте дані у цих полях. Якщо дані змінились, відкрийте звіти та оновіть поля
(F5).

ПВФ “Практик”. Електронний документообіг.

Послуги бухгалтерам Вінниця, M.E.Doc Вінниця                        

+38 (097) 848-02-33, (063) 77-26-206

+38 (0432) 55-40-75 багатоканальний

 

Розробка сайту
дизайн-студія «Webhit»