З 1 листопада 2018р. ДФС здійснює планову заміну сертифікатів системи прийому електронної звітності та реєстрації ПН/РК, про що фіскальна служба повідомила на своєму сайті.

Для коректного подання електронної звітності до ДФС необхідно оновити програму M.E.Doc до версії 11.00.018. В оновленій версії М.E.Doc вже є новий сертифікат ДФС для шифрування звітності. Сертифікат прикріплений до адреси ДФС Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Без встановлення оновлення, з використанням попередніх версій M.E.Doc, електронні звіти надсилатимуться  до ДФС відповідно старих сертифікатів шифрування, які вже не є актуальними, тож фіскальна служба їх просто не отримає.

Нагадуємо, що в гарячих питання на сайті викладена детальна інструкція, як автоматично оновити M.E.Doc.  

M.E.Doc завжди слідкує за всіма змінами у законодавстві та регулярно оновлює всі форми та бланки згідно актуальних норм, щоб ви були переконані у правильності своїх звітів. Ми прагнемо забезпечити вам зручну роботу та актуальні можливості звітування без необхідності власного відстежування технічних чи нормативних змін.

ПВФ “Практик”. Електронний документообіг.

Послуги бухгалтерам Вінниця, M.E.Doc Вінниця                        

+38 (097) 848-02-33, (063) 77-26-206

+38 (0432) 55-40-75 багатоканальний

 

Розробка сайту
дизайн-студія «Webhit»